Čo u nás získate

Širokú ponuku materiálov – je prakticky taká akú majú naši dodávatelia v zahraničí, prevažne v Taliansku. Je to veľmi veľká ponuka, ale snažíme sa ponúkať osvedčené materiály ktoré poznáme, ale nevyhýbame sa ani novinkám. Niektoré materiály aj vypadávajú z ponuky – buď sa lom vyčerpal, alebo ťažba v danej lokalite sa nevypláca. V oblasti zabezpečenia materiálového zázemia pre kamenársku a stavebnú výrobu spoločnosť Apis, s.r.o dlhoročne spolupracuje so špičkovými a osvedčenými dodávateľmi z celého sveta.

  Kameň

Nakupujeme v polotovare, v doskách v rôznych hrúbkach a s povrchovou úpravou. U nás sa ďalej spracúva: rozreže sa na požadované rozmery, opracujú sa hrany, vyrežú otvory, vypieskujú písmená alebo protišmykové drážky – čo je treba…

  Použitie najnovších technológií

Používame kvalitné stroje náradie a zariadenia renomovaných výrobcov. Personál vytvorený zo skúsených kamenárov dbá na detaily a presnosť výroby.

  Stavebné realizácie

Sme flexibilní k stavebným prácam a vieme pokryť potreby staviteľa. Ako doplnky v stavebnej „kamenárčine“ ponúkame dilatačné lišty do dlažby, rôzne konzoly a iný montážny materiál…

  Pomníky

Vyrábame podľa potrieb zákazníka. Ponúkame aj doplnky k pomníkom – vázičky, svietniky, plastické písmo, kríže, fotografie atď. Písmo hĺbime zväčša pieskovaním, ale aj sekaním, alebo namontujeme plastické písmo. Robíme aj renovácie starých pomníkov.

  Služby

Dovoz , zameranie, výkresy, montáž, impregnácia – to sú samozrejmé veci. Mimo to spolupracujeme s kameňosochármi, sochármi a architektmi a vďaka bohatým skúsenostiam vieme v tejto oblasti pomôcť. Poskytujeme poradenskú činnosť pre architektov a projektantov pri výbere kameňa a jeho uplatnenia a samotnej realizácii stavby.
V rámci služieb ďalej ponúkame: rezanie, leštenie plôch, opracovanie hrán, lepenie kamenných prvkov i pre malých kamenárov a aj z dodaného materiálu. 

  Technické zázemie

Sme pripravený z kameňa vytvoriť takmer čokoľvek. Máme dostatočné množstvo strojov, zariadení a náradia ako napríklad píly, frézy, leštiace ramená, poloautomatické a ručné i elektrické prístroje pre orezanie kameňa, manipulačné a dopravné zariadenia, autá a mnoho iných zariadení

  Kapacita

V oblasti kamenárskej výroby disponujeme s dostatočnou výrobnou i montážnou kapacitou na samotnú realizáciu aj veľkých kamenárskych dodávok „na kľúč“

  Ocenenia

Našimi hlavnými oceneniami sú spokojní zákazníci. Firma si vďaka profesionalite vyslúžila i niekoľko uznaní a ocenení kvality za vykonanú prácu.

Zákazníkovi ponúkame všetky služby od návrhu a projektu, cez výrobu až po montáž a osadzovanie kamenárskych prvkov a výrobkov z prírodného kameňa. Individuálny prístup a cenová dostupnosť nás posúvajú dopredu a skvalitňujú naše služby a Vám dodávajú potrebné riešenia. Našou vizitkou sú Vaša spokojnosť a množstvo zákaziek, ktoré hovoria sami za seba.

Príklady stavebných realizácii si môžete pozrieť v časti Galéria prác. Sme pripravení nakresliť Vám vašu predstavu a samozrejme ju aj zrealizovať. Máme dostatočné skladové zásoby prírodných materiálov. Firma používa kvalitné stroje, špičkové nástroje a vyberané materiály. Kamenárstvo Apis, s.r.o. je pripravené Vám pomôcť zrealizovať to, čo potrebujete.

V rámci služieb ďalej ponúkame: rezanie, leštenie plôch, opracovanie hrán, lepenie kamenných prvkov i pre malých kamenárov a aj z dodaného materiálu.