Produkty a služby - Pomníky a náhrobné kamene

Vyrábame podľa potrieb zákazníka s možnosťou montáže priamo na cintoríne s kompletnou relizáciou so základmi. Ponúkame aj doplnky k pomníkom – vázičky, svietniky, plastické písmo, kríže, fotografie atď. Písmo hĺbime zväčša pieskovaním, ale aj sekaním, alebo namontujeme plastické písmo. Robíme aj renovácie starých pomníkov.

Produkty a služby / Pomníky
Produkty a služby / Pomníky
Produkty a služby / Pomníky

Zákazníkovi ponúkame všetky služby od návrhu a projektu, cez výrobu až po montáž a osadzovanie kamenárskych prvkov a výrobkov z prírodného kameňa. Individuálny prístup a cenová dostupnosť nás posúvajú dopredu a skvalitňujú naše služby a Vám dodávajú potrebné riešenia. Našou vizitkou sú Vaša spokojnosť a množstvo zákaziek, ktoré hovoria sami za seba.

Príklady stavebných realizácii si môžete pozrieť v časti Galéria prác. Sme pripravení nakresliť Vám vašu predstavu a samozrejme ju aj zrealizovať. Máme dostatočné skladové zásoby prírodných materiálov. Firma používa kvalitné stroje, špičkové nástroje a vyberané materiály. Kamenárstvo Apis, s.r.o. je pripravené Vám pomôcť zrealizovať to, čo potrebujete.

V rámci služieb ďalej ponúkame: rezanie, leštenie plôch, opracovanie hrán, lepenie kamenných prvkov i pre malých kamenárov a aj z dodaného materiálu.